מורן מזוז מתחתנת

חודשיים וחצי אחרי הפגיעה הקשה בראשה וסכנת החיים בה הייתה שרויה, מורן מזוז כבר נמצאת בהליכי החלמה מהירה. בסופ"ש האחרון נערכה לכבודה מסיבת הפתעה מלאת חברים ובני משפחה, שבסיומה קיבלה הצעת נישואין

יפעת הללי | mako | פורסם 25/11/12 12:00 | עודכן 25/11/12 18:55

מורן מזוז
נרגשת מהמעמד
צילום׃ ראובן שניידר

תגידו מזל טוב למורן מזוז שתעמוד בקרוב תחת החופה. חודשיים וחצי עברו מאז יוצאת העונה השביעית של "כוכב נולד" נפגעה בראשה על ידי שליח רכוב על אופנוע בפתח תקווה, בשעה שניסתה לחצות את הכביש בדרך רבין בעיר. כזכור, מזוז פונתה מהמקום על ידי פרמדיקים של מד"א במצב אנוש, כשהיא מורדמת ומונשמת.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

בתקופה שעברה מאז, מצבה של מזוז הלך והשתפר אט אט, כאשר המשפחה שמרה את העניין לעצמם, לא שיתפה ורק ביקשה מכל מי שקורא את הדברים שיתפלל לשלומה של מזוז. וזה כנראה מה שעשו כל האנשים שהדבר הנורא נגע לליבם, כי עכשיו הגיעו הבשורות המשמחות.

בסוף השבוע האחרון החליטו משפחתה של מזוז לערוך לכבודה מסיבת הפתעה באחד המועדונים בנמל תל אביב.

מזוז הגיעה לשם בכדי להציג חזרה מלאה לשגרה ועל הדרך לראות את כל מקורביה, חברים, בני משפחה וקולגות שמחים בשמחתה. אנחנו הכי שמחים לראות שהיא עברה את זה בשלום.

לאחר שכלי התקשורת והצלמים עזבו את המקום, בן זוגה, ארז דלל, שאל את שאלת השאלות. כמובן שהיא השיבה בחיוב ובקרוב יחלו השניים את ההכנות לרגע המרגש.

מורן מזוז
מזל טוב
צילום׃ ראובן שניידר

מורן מזוז
שמחים לראות אותה ככה
צילום׃ ראובן שניידר

מורן מזוז
נס גדול היה פה
צילום׃ ראובן שניידר

אהובה עוזרי
באה לפרגן
צילום׃ ראובן שניידר